KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
Najlepsze filmy i seriale, największe rozczarowania i afery oraz największa beka 2022 roku
0:00
-1:12:41

Najlepsze filmy i seriale, największe rozczarowania i afery oraz największa beka 2022 roku

Nie był to wspaniały rok, szybko go zapomnę.

Rok ma się ku końcowi, więc podsumujmy go krótko. Co warto było oglądać czyli co warto nadrobić, czego nie warto, czego unikać za wszelką cenę? Co nas zaszokowało, zaaferowało i najbardziej rozbawiło w minionych 365 dniach?

Nie będzie to długi wpis, bo przy ostatnim sporo osób narzekało, że mogłem go streścić w trzech zdaniach, a nawaliłem ponad 8 tysięcy znaków. Nie żeby brał sobie to do mocno do serca (kto chciał przeczytać, ten przeczytał), ale wykorzystam to, by przy okazji podsumowania 2022 roku nie rozpisywać się zbytnio, a zamiast tego ponawijać do mikrofonu.

Wraz z dwiema koleżankami - Martą Ossowską i Magdą Drozdek - spojrzeliśmy na ostatnie 52 tygodnie w podcaście "Clickbait", który wystartował pilotażowo w marcu i do końca grudnia zdążył oprócz pilota nagrać 21 odcinków. Ten ostatni właśnie to przegląd w zasadzie najważniejszych/najfajniejszych rzeczy, z jakimi mieliśmy do czynienia.

Mówimy to około 10 filmach, przynajmniej tylu (jeśli nie więcej) serialach, największych rozczarowaniach (a tych było sporo), największych aferach (w Polsce i za granicą) oraz generujących najwięcej śmiechu wydarzeniach kończącego się roku.

Zachęcam do słuchania powyżej lub subskrybowania w aplikacjach: Spotify, Google Podcasts, Open FM oraz Podcastach na iPhonach i iPadachA jeśli macie chwilkę, to dajcie kilka gwiazdek w pierwszej lub zrecenzujcie w ostatniej z wymienionych aplikacji.

Do przeczytania i usłyszenia w przyszłym roku! Oby był lepszy nie tylko pod względem filmowo-serialowym. Wszystkim przydałaby się odrobina spokoju i wytchnienia po ostatnich 3 latach nieustannego stresu.

0 Comments
KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
Jeśli nowe wpisy chcesz czytać w całości w swojej skrzynce pocztowej, wpisz swój adres e-mail i zapisz się ma Newsletter. Nie piszę często, więc nie ma obaw, że zabraknie ci miejsca.