KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
Złote Globy, "Ten drugi" księcia Harry'ego i filmowo-serialowe zapowiedzi na 2023 rok
0:00
-59:01

Złote Globy, "Ten drugi" księcia Harry'ego i filmowo-serialowe zapowiedzi na 2023 rok

Trochę się działo. I będzie się działo.
Cillian Murphy jako Robert Oppenheimer w filmie Christophera Nolana

W nocy z 10 na 11 stycznia 2023 roku po raz 80. wręczono Złote Globy. Gala, która w ubiegłbym roku nie miała nawet transmisji, po raz kolejny udowodniła, że w zasadzie mogłoby jej nie być. Ale wszyscy i tak przeżywają niektóre rozstrzygnięcia, więc nie mogło jej też zabraknąć w podkaście.

Wraz z Martą Ossowską i Magdą Drozdek rozmawiamy jednak nie tylko o przystawce przed Oscarami. W ostatnich dniach sporo mówi się też o książce “Spare” (w Polsce, dopiero w marcu, ukaże się pod tytułem “Ten drugi”), którą spisać i wydać postanowił książę Harry, a która mocno uderza w najważniejsze jak dotąd osoby w jego życiu. Czego tam nie ma! Romanse matki, rozwiewanie plotek o prawdziwym ojcu, bójki z Williamem, odmrożenia penisa i inne rzeczy, o których nie chcieliśmy wiedzieć, a doniesienia o których śledzimy z wypiekami na twarzy.

Nie przegap kolejnych odcinków. Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o kolejnych wpisach na KULTURĄ W PŁOT:

I żeby nie było, że za bardzo odpływamy w kierunku plotek, wyrzucamy też z siebie sporo słów o tym, co czeka nas w kinach i na kanapach w 2023 roku. Będzie wiec trochę o “Mission: Impossible” z Marcinem Dorocińskim, “Barbie” z Margot Robbie, “Oppenheimerze” Christophera Nolana, ale też “Kościuszce” Made in Poland, a także ekranizacji jednej z najlepszych gier w historii, czyli debiutującym już 15 stycznia “The Last of Us” od HBO.

Zachęcam do słuchania powyżej lub subskrybowania w aplikacjach: Spotify, Google Podcasts, Open FM oraz Podcastach na iPhonach i iPadachA jeśli macie chwilkę, to dajcie kilka gwiazdek w pierwszej lub zrecenzujcie w ostatniej z wymienionych aplikacji. Do usłyszenia za dwa tygodnie!

0 Comments
KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
Jeśli nowe wpisy chcesz czytać w całości w swojej skrzynce pocztowej, wpisz swój adres e-mail i zapisz się ma Newsletter. Nie piszę często, więc nie ma obaw, że zabraknie ci miejsca.