KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
"The Last of Us", Shakira, Pique, Oscary i Złote Maliny
0:00
-52:44

"The Last of Us", Shakira, Pique, Oscary i Złote Maliny

Sponsorem odcinka jest nowy zegarek byłego piłkarza Barcelony.

Dopiero co rozprawialiśmy o Złotych Globach, a tu już kolejne rewelacje sezony rozdawania nagród - nominacje do Złotych Malin i Oscarów. Ale nie to przykuło naszą uwagę najbardziej.

Najważniejszym tematem nowego odcinka podcastu “Clickbait” jest oczywiście nowy serial HBO będący adaptacją jednej z najczęściej nagradzanych i chwalonych gier ostatnich lat. I chociaż serialowy “The Last of Us” robi wiele rzeczy dobrze (a nawet bardzo dobrze), to w kilku elementach trochę mu do ideału brakuje.

Nie przegap kolejnych odcinków. Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o kolejnych wpisach na KULTURĄ W PŁOT:

Wraz z Basią Żelazko i Magdą Drozdek rozmawiamy też o nieco luźniejszym temacie, niż mordowanie dzieci w czasie apokalipsy. Wszystko za sprawą ciągnącego się od miesięcy konfliktu zdradzonej przez Gerarda Pique Shakiry, która w ostatnich tygodniach za jego sprawą dorobiła się kilku milionów dolarów. Jak tego dokonała? Oto jej jeden prosty trik.

Zachęcam do słuchania powyżej lub subskrybowania w aplikacjach: Spotify, Google Podcasts, Open FM oraz Podcastach na iPhonach i iPadachA jeśli macie chwilkę, to dajcie kilka gwiazdek w pierwszej lub zrecenzujcie w ostatniej z wymienionych aplikacji. Do usłyszenia co dwa tygodnie!

0 Comments
KULTURĄ W PŁOT
Clickbait. Podcast o popkulturze
Jeśli nowe wpisy chcesz czytać w całości w swojej skrzynce pocztowej, wpisz swój adres e-mail i zapisz się ma Newsletter. Nie piszę często, więc nie ma obaw, że zabraknie ci miejsca.